UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.

Anonimek1