Wybrany wątek opinii

Tej Szczepa… wszędzie pełno w mediach, ciekawe jak by się sprawdziła na "małpim gaju". Tak samo jak reszta WOT. Ja miałem 2 lata obowiązkowej służby, a teraz jak słyszę ile ćwiczeń ma WOT to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Rocznik 66 (2019.10.29)
@Rocznik 66 - Zapraszamy. Sam Pan się przekona, ile jest ćwiczeń i jakie.
Terytorials (2019.10.29)
I buraki wyrywales na polu w ramach pomocy PGR. Nie przesadzaj.
unty (2019.10.29)
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
unty (2019.10.29)
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
unty (2019.10.29)
@Rocznik 66 - Większość z nich to dzieciaki które chcą pobawić się w wojsko, nie ma fali nie ma wojska, są tylko piz. .. Honor rezerwisty, pagon czysty.
Dziadek... (2019.10.29)
Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.
Patriota (2019.10.29)
@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.
Anonimek1 (2019.10.30)
@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.
Zbyszek321 (2019.10.30)
Powrót do komentarzy