Wybrany wątek opinii
Tej Szczepa… wszędzie pełno w mediach, ciekawe jak by się sprawdziła na "małpim gaju". Tak samo jak reszta WOT. Ja miałem 2 lata obowiązkowej służby, a teraz jak słyszę ile ćwiczeń ma WOT to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Do moderacji
Odpowiedz
19
10
@Rocznik 66 - Zapraszamy. Sam Pan się przekona, ile jest ćwiczeń i jakie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
I buraki wyrywales na polu w ramach pomocy PGR. Nie przesadzaj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
Ci ludzie pracuja lib sie ucza i nie maja zastepowac zawodowej armii.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Rocznik 66 - Większość z nich to dzieciaki które chcą pobawić się w wojsko, nie ma fali nie ma wojska, są tylko piz. .. Honor rezerwisty, pagon czysty.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
Wspaniale że jesteś tak utalentowany szkoda tylko że tego nie kontynuowałeś. Patrząc na dzisiejsze czasy i służbę w jakiejkolwiek formacji śmiało mogę stwierdzić że mimo wszystko jestem zadowolony z osób tego pokroju ktore decydują nie na jakąkolwiek aktywnosc w służbach, bo w razie W to oni jako pierwsi staną na granicy by jej bronić, ktokolwiek miał by ją naruszyć i jak potężna siła nacierać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1