UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.

Zbyszek321