A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zależy wam na pochwałach i oklaskach to się w cyrku zatrudnijcie a nie róbcie ustawek pod zdjęcia, służba krajowi to nie pochwała tylko często całkiem anonimowa ciężka praca.