UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za prl to było wojsko, Ruscy szkolili nas jak trzeba, berety mieliśmy zozkładane jak nalezy i nikomu do głowy nie przyszło aby rozkazu ruskiego nie wykonać, kazali napadac na Czechosłwację to napadaliśmy, kazali strzelać do stoczniowców to z karabinów do nich waliliśmy, takie to było wojsko, a jak kazali okupowac Polskę w 1981 roku tośmy stan wojenny zrobili i ten krąbrny naród czołgami rozjeździli, dzisiaj jestem dumny z tego, że w PR L służyłem w Ludowym Wojsku Polskim, dostaje emeryturę za służbę bo mi się nalezy i berety mogem krytykowac bo co mi pozostało jako bęcwałowi robić,

oficer LWP

Anuluj