UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Patriota - Nie rozśmieszaj mnie ? Staną w obronie czy pierwsi spierdzielą lub polegną z wyszkolonymi jednostkami ? Ja uważam, ze większość siedzieli, a Ci co zostaną to i tak nie będą stanowić żadnej realnej siły. .. Zapytaj się co o nich sądzą zawodowi.

Anonimek1

Anuluj