Wybrany wątek opinii

Znawcy i szydercy najpierw proponuje sie zapoznac z jednostka jaka jest WOT. Z Regulaminami tej formacji i po co została stworzona. Gdy robi sie cos pożytecznego to trzeba to wysmiac ciekawy jestem czy w zapaliliscie chodz raz jeden znicz na grobach żołnierzy
Poli (2019.10.30)
Jak zależy wam na pochwałach i oklaskach to się w cyrku zatrudnijcie a nie róbcie ustawek pod zdjęcia, służba krajowi to nie pochwała tylko często całkiem anonimowa ciężka praca.
RadosławM (2019.11.01)
Powrót do komentarzy