UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
za prl to było wojsko, Ruscy szkolili nas jak trzeba, berety mieliśmy zozkładane jak nalezy i nikomu do głowy nie przyszło aby rozkazu ruskiego nie wykonać, kazali napadac na Czechosłwację to napadaliśmy, kazali strzelać do stoczniowców to z karabinów do nich waliliśmy, takie to było wojsko, a jak kazali okupowac Polskę w 1981 roku tośmy stan wojenny zrobili i ten krąbrny naród czołgami rozjeździli, dzisiaj jestem dumny z tego, że w PR L służyłem w Ludowym Wojsku Polskim, dostaje emeryturę za służbę bo mi się nalezy i berety mogem krytykowac bo co mi pozostało jako bęcwałowi robić,
oficer LWP