UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znawcy i szydercy najpierw proponuje sie zapoznac z jednostka jaka jest WOT. Z Regulaminami tej formacji i po co została stworzona. Gdy robi sie cos pożytecznego to trzeba to wysmiac ciekawy jestem czy w zapaliliscie chodz raz jeden znicz na grobach żołnierzy

Poli