Wybrany wątek opinii
Zacznijmy od początku dla czego to wojsko nie nosi oznaczenia stopnia, są szeregowymi jest taki stopień i jego oznaczenie na goratex sprawa druga od kiedy to nosi się tak beret? od kiedy orzełek jest noszony na boku a nie na przodzie beretu co to za jakieś harcerstwo ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Żenada i muł (kapral z Z - W WOT tak właśnie nosi się beret – orzeł znajduje się nad lewym okiem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3