UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonimek1 - Oj anonimek, przecież ich się nie wyśle do walki z regularnym wojskiem czy jednostkami specjalnymi. To tak jakby z pistoletem na czołgi. Oni mają swoje zadania jak zresztą każda formacja do innych celów jest szkolona.
Zbyszek321