107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba wiem, dlaczego PiS tak reformuje edukację - bo kto ma owce, ten ma co chce.
Ekonom (2019.10.06)

info

3  
  1
nie mamy wyboru. jak nie zaglosujemy odpowiednio to po- sld bedzie nową koalicją. ludzie głosować na konfederacje kukipsl i pis!!!
(2019.10.06)

info

3  
  4
Zamiast wyspy GównA lepiej by usypali stok narciarski na mierzei
(2019.10.06)

info

3  
  0
Siedzę z kalkulatorem, liczę i liczę i za nic mi się nie kalkuluje. ,,To tylko bujda, granda zwykła....,, ,, Bujać to wy panowie szlachta.,,
(2019.10.06)

info

1  
  7
Odwagi PiS-owi nie brakuje. Oby tym razem odwaga nie szła w parze z głupotą. Czas wszystko pokaże. Po latach okaże się czy to dobra konieczna inwestycja czy brzemienna w skutkach pomyłka. Teraz wszystkie opinie to zwykłe spekulacje w sam raz do a moim zdaniem. Czerwony
(2019.10.06)

info

3  
  1
My będziemy płakać z wygranej PIS a ty będziesz płakać z przegranej twój komentarz to żenada
Zgelblag (2019.10.06)
Załóżmy, że nie nastąpią w najbliższym czasie zmiany geo polityczne i co? Nadal Rosjanie mają decydować, czy przepuścić jakiś statek, jakąś barkę do Elblągal ? Bez żartów. To na co nie wpadł żaden rząd, a co zrealizuje PIS to mistrzostwo świata. I daremne wszelkie gadanie i marudzenie. Mógłbym kończąc wspomnieć coś o " rzyganiu na samo wspomnienie o tym temacie ", ale nie jestem byle Neuaman i umnie jest inna kultura. Elbląska.
👁️ (2019.10.06)

info

6  
  1
PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania
Zgelblag (2019.10.06)
Tu idioto zastanow sie co piszesz , mieszkamy zbyt blisko Rosji ,zeby im tak ublizac ,co prezysz te swoje zalosne muskuly i choc wiesz na kogo? Nie ,nie jestem komuchem mieszkam po za Polska, ale bardzo irytujace jest jak mrowka straszy slonia
Brakoleju (2019.10.06)
Ot durak rosiji jeszczjo nie bylo,.. nu ale byla krasnaja armia, ana byla, jest , i budziet , ty poliak ty etawo nie ponimajesz
Walodia (2019.10.06)