UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedzę z kalkulatorem, liczę i liczę i za nic mi się nie kalkuluje. ,,To tylko bujda, granda zwykła....,, ,, Bujać to wy panowie szlachta.,,
Siedzę z kalkulatorem, liczę i liczę i za nic mi się nie kalkuluje. ,,To tylko bujda, granda zwykła....,, ,, Bujać to wy panowie szlachta.,,