UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siedzę z kalkulatorem, liczę i liczę i za nic mi się nie kalkuluje. ,,To tylko bujda, granda zwykła....,, ,, Bujać to wy panowie szlachta.,,


Anuluj