A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@gosc - Pięknie dziękuję:) Ja akurat widzę jeszcze kilka pozytywnych rzeczy, które zrobił PiS - 500+ (choć wprowadzane mocno nieudolnie, ale jednak) na przykład - tyle że oprócz tych pozytywnych zmian narobili do tego tyle różnych rzeczy niemądrych, że czas ich również wymienić na rozsądną, świecką i światopoglądowo bez porównania bardziej ogarniętą Lewicę:) Bo że nie na dzikich kapitalistów z PO, to każdemu mającemu serce i rozum we właściwym miejscu od lat już wiadomo;)
Co na to napinacze z wioski zwanej Krynica Morska?
Trzeba przyznać, że PiS umie robić kiełbasę. W końcu to Wasza będzie krew, ich wierzowce i dolary.
Budowa drogi ekspresowej z Gdańska do Elbląga kosztowała 3,75 miliarda złotych, a przekopanie tego kanałku, którym przepłynie rocznie może z dziesięć statków ma kosztować 2 miliardy. PiS rzeczywiście umie racjonalnie wydawać nasze pieniądze, po prostu czapki z głów.
Droga S7 z Gdańska do Elbląga kosztowała 3,2 miliarda. To ten przekop morze się zwróci..... - chyba nigdy. No ale cóż, najważniejsze, żeby był Wilk syty i Wilk syty.
Nakłady na budowę mojego kanału się nie zwróciły. Może Wam się ta sztuka uda.
Pewnie, że umie bo za 2 miliardy, będzie przekop, tor wodny, most w Nowakowie, 2 porty podejściowe, mosty zwodzone, punkt widokowy, sztuczna wyspa, nowy statek hydrograficzny dla elbląskiego portu, który już jest w Elblągu no i jakiś pożytek z tego będzie, a jaki mamy pożytek z Rydwanu w Gdańsku, a lie już prądu mamy z elektrowni atomowej Grada, na którą wydał 150 milionów? A z zimnych term w Lidzbarku i lotniska w Szymanach i w Gdyni ile mamy kasy, a z psich parków i toalet, a ze strefy relaksu Trzaskowskiego z palet za milion rocznie, a z kóz co gryzą trawę na wiślanej wyspie za 100 tys rocznie? A statków będzie więcej jak 10 do tego będą jachty.
I spływy kajakowe można będzie zorganizować:).
Ja osobiście, jak chce się napić mleka, to idę do sklepu po kartonik. A niektórzy kupują krowę. Kto bogatemu zabroni.
Jak nas stać, to trzeba w końcu to zbudować w końcu za PO zrobili raport w, którym im wyszło, że przekop się zwróci już w 2049 roku, wydali na to ok 5 milion złotych, No i co teraz się nie przyznają do raportu, który sami opracowali? To po co te raporty? Tylko po to żeby wydać publiczne miliony na sterty dokumentów? A przecież jeszcze kilkanaście lat temu członkowie PO postawili pomnik na cześć przekopu i zbierali za przekopem podpisy. To co się zmieniło?
Podobno kontenerowiec MSC Gulsun już z niecierpliwością czeka na wpłynięcie do Elbląskiego portu.