107
04.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
{("ludzie się cieszą w Elblągu, Pasłęku, Braniewie, Tolkmicku, Fromborku, Suchaczu. Ponad 70 lat na to czekali. :)- " } -zobaczymy czy będą też tak się cieszyć po wydobyciu tysięcy to mułu z dna zalewu, który gdzieś trzeba będzie przemieścić, już to przerabialiśmy minionych latach -woda i plaże nad zalewem tak cuchnęły, że nikt przez kilka lat tam nie jeździł. Sztuczna wyspa usypana w miejscu największego tarliska ryb- rybacy będą skakać z radości.
pamiętam (2019.10.06)
A to wszystko dla biednych bogaczy, nawet Miasto wyremontowało zadaszenie z zapleczem dla jachtów. Nie Dolinka, nie Góra Chrobrego, bo na pierwszym miejscu biedakom trzeba wyremontować.
(2019.10.06)
Muł można wykorzystać jako nawóz uzyźniający słabe piaszczyste gleby już tak robili w starożytności.
(2019.10.06)
Przecież rybacy się cieszą z przekopu, bo tarlisk będzie więcej j jak Zalew będzie pogłębiany to ryb będzie więcej bo zimą nie będzie przyduchy na plytkich wodach. Tak robili do 1945 i to wtedy działało.
(2019.10.06)
To dla wszystkich inwestycja, bo każdy może kupić sobie motorówkę, albo popłynąć za nieduże pieniądze jako pasażer.
(2019.10.06)
Co porównujesz Kanał Elbląski do przekopu, jak Kanał ma ponad 84 km długości, ma 5 pochylni z budynkami i infrastrukturą do tego są tam 4 śluzy i najmniejsza ma wymiary 29,33 m długości i 3,19 szerokości dodatkowo przez 1 jezioro usypano tam groblę. Nie mówiąc już o głębokości Kanału, która w niektórych miejscach nie przekracza 2 metrów. To wszystko ma się nijak do Przekopu, który ma mieć 5 m głębokości i przyjmować statki 100m x 20m.
(2019.10.07)
@Brakoleju - mieszkasz poza POLSKĄ, to mieszkaj tam dalej i nie mieszaj u nas, tacy jak ty bojący się rosji, doprowadzili do bezkarności rosyjskiej władzy, co ja będę ci tłumaczyć i tak nic nie zrozumiesz, bo jakby był konkurs na głupka, to i tak zająłbyś 2 miejsce, a dlaczego, bo taki z ciebie głupek
asio (2019.10.07)