Wybrany wątek opinii

My będziemy płakać z wygranej PIS a ty będziesz płakać z przegranej twój komentarz to żenada
Zgelblag (2019.10.06)
PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania
Zgelblag (2019.10.06)
Powrót do komentarzy