Wybrany wątek opinii
My będziemy płakać z wygranej PIS a ty będziesz płakać z przegranej twój komentarz to żenada
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania
Do moderacji
Odpowiedz
4
4