Wybrany wątek opinii

Głosuj głosuj. Niedługo będziesz płakać
robixon (2019.10.04)
My będziemy płakać z wygranej PIS a ty będziesz płakać z przegranej twój komentarz to żenada
Zgelblag (2019.10.06)
Powrót do komentarzy