UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ot durak rosiji jeszczjo nie bylo,.. nu ale byla krasnaja armia, ana byla, jest , i budziet , ty poliak ty etawo nie ponimajesz

Walodia

Anuluj