UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ot durak rosiji jeszczjo nie bylo,.. nu ale byla krasnaja armia, ana byla, jest , i budziet , ty poliak ty etawo nie ponimajesz
Walodia
Ot durak rosiji jeszczjo nie bylo,.. nu ale byla krasnaja armia, ana byla, jest , i budziet , ty poliak ty etawo nie ponimajesz
Walodia