UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odwagi PiS-owi nie brakuje. Oby tym razem odwaga nie szła w parze z głupotą. Czas wszystko pokaże. Po latach okaże się czy to dobra konieczna inwestycja czy brzemienna w skutkach pomyłka. Teraz wszystkie opinie to zwykłe spekulacje w sam raz do a moim zdaniem. Czerwony