UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie mamy wyboru. jak nie zaglosujemy odpowiednio to po- sld bedzie nową koalicją. ludzie głosować na konfederacje kukipsl i pis!!!
nie mamy wyboru. jak nie zaglosujemy odpowiednio to po- sld bedzie nową koalicją. ludzie głosować na konfederacje kukipsl i pis!!!