UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie mamy wyboru. jak nie zaglosujemy odpowiednio to po- sld bedzie nową koalicją. ludzie głosować na konfederacje kukipsl i pis!!!


Anuluj