UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania

Zgelblag

Anuluj