UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania
Zgelblag
PIS wygrywa wybory inaczej być nie może bo dzięki obecnemu rządowi ludziom zyje się lepiej bezpieczniej ludność jest doceniana szanowana bez ponizania i wyzyskiwania
Zgelblag