UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Załóżmy, że nie nastąpią w najbliższym czasie zmiany geo polityczne i co? Nadal Rosjanie mają decydować, czy przepuścić jakiś statek, jakąś barkę do Elblągal ? Bez żartów. To na co nie wpadł żaden rząd, a co zrealizuje PIS to mistrzostwo świata. I daremne wszelkie gadanie i marudzenie. Mógłbym kończąc wspomnieć coś o " rzyganiu na samo wspomnienie o tym temacie ", ale nie jestem byle Neuaman i umnie jest inna kultura. Elbląska.
👁️