UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu idioto zastanow sie co piszesz , mieszkamy zbyt blisko Rosji ,zeby im tak ublizac ,co prezysz te swoje zalosne muskuly i choc wiesz na kogo? Nie ,nie jestem komuchem mieszkam po za Polska, ale bardzo irytujace jest jak mrowka straszy slonia

Brakoleju

Anuluj