UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu idioto zastanow sie co piszesz , mieszkamy zbyt blisko Rosji ,zeby im tak ublizac ,co prezysz te swoje zalosne muskuly i choc wiesz na kogo? Nie ,nie jestem komuchem mieszkam po za Polska, ale bardzo irytujace jest jak mrowka straszy slonia
Brakoleju