A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kadra 14 + Juniorzy 6-7 tyle w cyklu treningowym. A mecze nie dla młodych. To już nie wróży cudów. Nie chce mi się słuchać że tu wygrają, tam się podłożą bo klimatów na I Ligę nie ma. Niech sobie kopią szczęśliwie.
Tak jest i oby nie spadli. Poza tym co prezesi mają do powiedzenia w sprawie modernizacji stadionu ? Pytam się prezesa bo zdaje się jeden z nich oficjalnie poparł Pana Wróblewskiego na prezydenta a o stadionie ani słychu, ani widu. Miejcie panowie teraz jaja i oficjalnie naciskać na tę modernizację, nie bać się bo gorzej już nie będzie.
Zmień płytę
A który niby i w jaki sposób poparł ? Już wam prezydent Wilk wybudował stadion.
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana...
Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Elbląski stadion cudownie prezentował się w blasku telewizji, szkoda, że nasza Olimpia przegrała, ale nic dziwnego, że UNESCO chce ten poniemiecki obiekt wpisać do zabytków dziedzictwa światowego, to dla Elbląga byłoby sporym wyróżnieniem.
W elblongowie nie ma zapotrzebowania na piłkę nożną. Klub nigdy nie grał w najwyzszej klasie rozgrywkowej a na mecze przychodzi po kilkaset osob. Jak przyjdą lepsze czasy to zbudować trybuny na 3tys. i starczy
Daj spokojój. Jak Szuprytowski wali gole z wolnego to wychwalany. Jak nie trafi to psy na nim wieszają zamiast wspierać chłopaka. Mecz nie wyszedł bramka pierwsza to parodia, ale mecz zły nie był. Jesteśmy w środku tabeli a oto chodzi "pieniądzą" czyli miastu i prezesowi.
Prezes niby ksiundz...a kłamca jakich mało:)
Guminiak won.