66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kadra 14 + Juniorzy 6-7 tyle w cyklu treningowym. A mecze nie dla młodych. To już nie wróży cudów. Nie chce mi się słuchać że tu wygrają, tam się podłożą bo klimatów na I Ligę nie ma. Niech sobie kopią szczęśliwie.
(2019.09.08)

info

3  
  0
Tak jest i oby nie spadli. Poza tym co prezesi mają do powiedzenia w sprawie modernizacji stadionu ? Pytam się prezesa bo zdaje się jeden z nich oficjalnie poparł Pana Wróblewskiego na prezydenta a o stadionie ani słychu, ani widu. Miejcie panowie teraz jaja i oficjalnie naciskać na tę modernizację, nie bać się bo gorzej już nie będzie.
(2019.09.08)

info

6  
  0
Zmień płytę
Opp (2019.09.08)
A który niby i w jaki sposób poparł ? Już wam prezydent Wilk wybudował stadion.
(2019.09.08)

info

4  
  4
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana... Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Zuzlowiec (2019.09.08)
Elbląski stadion cudownie prezentował się w blasku telewizji, szkoda, że nasza Olimpia przegrała, ale nic dziwnego, że UNESCO chce ten poniemiecki obiekt wpisać do zabytków dziedzictwa światowego, to dla Elbląga byłoby sporym wyróżnieniem.
(2019.09.08)

info

6  
  2
W elblongowie nie ma zapotrzebowania na piłkę nożną. Klub nigdy nie grał w najwyzszej klasie rozgrywkowej a na mecze przychodzi po kilkaset osob. Jak przyjdą lepsze czasy to zbudować trybuny na 3tys. i starczy
Dyziomarzyciel (2019.09.08)

info

5  
  5
Daj spokojój. Jak Szuprytowski wali gole z wolnego to wychwalany. Jak nie trafi to psy na nim wieszają zamiast wspierać chłopaka. Mecz nie wyszedł bramka pierwsza to parodia, ale mecz zły nie był. Jesteśmy w środku tabeli a oto chodzi "pieniądzą" czyli miastu i prezesowi.
Tomasz 85 (2019.09.08)
Prezes niby ksiundz...a kłamca jakich mało:)
Bxhddkksk (2019.09.08)

info

10  
  4
Guminiak won.
(2019.09.08)

info

9  
  2