UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląski stadion cudownie prezentował się w blasku telewizji, szkoda, że nasza Olimpia przegrała, ale nic dziwnego, że UNESCO chce ten poniemiecki obiekt wpisać do zabytków dziedzictwa światowego, to dla Elbląga byłoby sporym wyróżnieniem.


Anuluj