UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak jest i oby nie spadli. Poza tym co prezesi mają do powiedzenia w sprawie modernizacji stadionu ? Pytam się prezesa bo zdaje się jeden z nich oficjalnie poparł Pana Wróblewskiego na prezydenta a o stadionie ani słychu, ani widu. Miejcie panowie teraz jaja i oficjalnie naciskać na tę modernizację, nie bać się bo gorzej już nie będzie.