UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana... Może ktoś napisze czemu są te blokady?

Zuzlowiec

Anuluj