UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana... Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Zuzlowiec
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana... Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Zuzlowiec