UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W elblongowie nie ma zapotrzebowania na piłkę nożną. Klub nigdy nie grał w najwyzszej klasie rozgrywkowej a na mecze przychodzi po kilkaset osob. Jak przyjdą lepsze czasy to zbudować trybuny na 3tys. i starczy

Dyziomarzyciel