UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W elblongowie nie ma zapotrzebowania na piłkę nożną. Klub nigdy nie grał w najwyzszej klasie rozgrywkowej a na mecze przychodzi po kilkaset osob. Jak przyjdą lepsze czasy to zbudować trybuny na 3tys. i starczy

Dyziomarzyciel

Anuluj