UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląski stadion cudownie prezentował się w blasku telewizji, szkoda, że nasza Olimpia przegrała, ale nic dziwnego, że UNESCO chce ten poniemiecki obiekt wpisać do zabytków dziedzictwa światowego, to dla Elbląga byłoby sporym wyróżnieniem.