Wybrany wątek opinii
Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.
Do moderacji
Odpowiedz
27
3
Nowaczyk miał pieniądze na stadion oraz plany ale elblążanie nie chcieli i wybrali Wilka.Wilk wolał basen wieć pretensje do PiS.
Do moderacji
Odpowiedz
12
10
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana...
Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2