Wybrany wątek opinii

Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.
(2019.09.08)
Nowaczyk miał pieniądze na stadion oraz plany ale elblążanie nie chcieli i wybrali Wilka.Wilk wolał basen wieć pretensje do PiS.
(2019.09.08)
A po co komu ten stadion skoŕo kibice znający się na piłce pisze że Elbląg blokuje awanse Olimpii? Szkoda siana... Może ktoś napisze czemu są te blokady?
Zuzlowiec (2019.09.08)
Powrót do komentarzy