UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Daj spokojój. Jak Szuprytowski wali gole z wolnego to wychwalany. Jak nie trafi to psy na nim wieszają zamiast wspierać chłopaka. Mecz nie wyszedł bramka pierwsza to parodia, ale mecz zły nie był. Jesteśmy w środku tabeli a oto chodzi "pieniądzą" czyli miastu i prezesowi.

Tomasz 85