66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z tym się zgodzę ale dzisiaj mecz ich przerósł. Tak bywa.
(2019.09.08)
Masz rację. Szupryt to najlepszy technicznie zawodnik Olimpii i często to udowadnia strzelając bramki i fajnie dogrywając kolegom. Niestety dzisiaj był słaby jak reszta zespołu.
(2019.09.08)
O dzisiejszym meczu mowie
Pero (2019.09.08)
W lipcu pisałem że nic z tego nie wyjdzie, teraz to już równia pochyła.
Kibol (2019.09.08)

info

2  
  3
Bardzo dobry mecz Znicza i niezły Olimpii. Znicz taktycznie przerasta te ligę. Po szczęśliwie zdobytym golu zagęścili środek pola i bronili na swojej połowie w jedenastu. Nietrafiona zmiana na Filipczyka, chłopak chyba się nawet za bardzo nie spocił a gra zbyt bojaźliwie, za bardzo na alibi. Trzeba było spróbować Krasy na skrzydle lub może Kordykiewicza - bardziej zaawansowanych technicznie, ale to wymaga odwagi.
(2019.09.08)

info

10  
  2
Krotka ławka,brak napastnika.Do tego wszystkiego brak dopingu.To są skutki słabej gry Olimpii .Obawiam się żeby Olimpii nie siadła kondycja.Nie umiemy grać absolutnie ataku pozycyjnego.Wiedzieli o tym miedzy innymi St Wola i Pruszków.
(2019.09.08)
Przestań wkoło z tym Antonem.On ci za tę pisanie płaci.Tymi swoimi wpisami tylko mu szkodzisz.
(2019.09.08)

info

1  
  2
Pełna zgoda kolego.
Bololo (2019.09.08)
Każdy zdzebko myślący kibic Olimpii wie,że Olimpia gdyby miała nawet szansę awansu to nie ma kasy.Zaraz się zacznie dosypywanie kasiory po 500 czy 600 koła ale innej drużynie ale nie Olimpii która ma najwięcej kibiców i jest najbardziej rozpoznawalną elbląskà drużyną w Polsce.
(2019.09.08)

info

5  
  8
Potrzebny ktos do pomocy malemu w napadzie. Przeciez mozna znalezc dziadka od ktorego mlodziez bedzie sie uczyc cwaniactwa boiskowego. W zniczu to dziala.
Gosc (2019.09.08)

info

4  
  1