UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kadra 14 + Juniorzy 6-7 tyle w cyklu treningowym. A mecze nie dla młodych. To już nie wróży cudów. Nie chce mi się słuchać że tu wygrają, tam się podłożą bo klimatów na I Ligę nie ma. Niech sobie kopią szczęśliwie.