UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Daj spokojój. Jak Szuprytowski wali gole z wolnego to wychwalany. Jak nie trafi to psy na nim wieszają zamiast wspierać chłopaka. Mecz nie wyszedł bramka pierwsza to parodia, ale mecz zły nie był. Jesteśmy w środku tabeli a oto chodzi "pieniądzą" czyli miastu i prezesowi.
Tomasz 85