A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mazak
chcecie doping to wy co piszecie z krytej prostej idzcie na łuk i jedzcie do Wejherowa!!! auta macie?20zł na bilet macie i paliwo bierzcie znajomych i w droge! pisac kazdy potrafi kto jest Olimpijczykiem pojedzie!!! a takich na palcach można liczyć
w rzeszowie 19 osob w toruniu 80 wejherowo najblizej zobaczymy ile osob bedzie max 100 pewnie a to niedziela wolne od pracy takze WSZYSCY NA GRYF!!!
Wielkie zapowiedzi "zgasić znicz" pełzły na niczym. Mecz transmitowany przez TVP pokazał nieudolność elbląskich piłkarzy, a pierwsza bramka to kompromitacja na całą Polskę.
Dokładnie ruszać d.. na wyjazd !!!!
elbląska gimbaza nie ruszy tyłka z domu bo strach przed przejazdem przez trójmiasto paraliżuje