66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mazak
(2019.09.08)

info

1  
  2
chcecie doping to wy co piszecie z krytej prostej idzcie na łuk i jedzcie do Wejherowa!!! auta macie?20zł na bilet macie i paliwo bierzcie znajomych i w droge! pisac kazdy potrafi kto jest Olimpijczykiem pojedzie!!! a takich na palcach można liczyć
(2019.09.09)
w rzeszowie 19 osob w toruniu 80 wejherowo najblizej zobaczymy ile osob bedzie max 100 pewnie a to niedziela wolne od pracy takze WSZYSCY NA GRYF!!!
(2019.09.09)

info

1  
  3
Wielkie zapowiedzi "zgasić znicz" pełzły na niczym. Mecz transmitowany przez TVP pokazał nieudolność elbląskich piłkarzy, a pierwsza bramka to kompromitacja na całą Polskę.
iwozbazin (2019.09.09)

info

5  
  1
Dokładnie ruszać d.. na wyjazd !!!!
Do boju Kibice (2019.09.09)
elbląska gimbaza nie ruszy tyłka z domu bo strach przed przejazdem przez trójmiasto paraliżuje
(2019.09.09)

info

3  
  1