134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Właśnie na polskim, bo jest dużo zdrowsze od niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego żarcia, wystarczy spojrzeć jak tam ludzie wyglądają. W dodatku tam już tak są zatrute gleby, że Niemcy i Holendrzy biorą setki tysięcy ha dzierżaw na Ukrainie.
(2019.08.09)
Kompletna bzdura !!!
(2019.08.09)
W Niemczech, Francji i Holandii ludzie żyją przeciętnie 15 lat dłużej jak w Polsce. To coś się nie zgadza, czyli chyba jednak nieprawdę piszesz.
(2019.08.09)
Żyją dłużej, bo mniej palą papierosów jak w Polsce i mają dużo lepszą opiekę medyczną jak w Polsce, ale żarcie mają syfiaste i niedobre w porównaniu do polskiego. Dlatego tyle jedzenia sprowadzają właśnie z Polski. Gdyby było odwrotnie to niemieckie jedzenie szło by masowo do Polski, a jednak to Polska eksportuje dużo więcej żarcia do Niemiec.
(2019.08.09)
W Niemczech jest firma Bayer największy producent chemikaliów stosowanych w rolnictwie i oni maja najlepszy biznes bo najpierw zatruwają Niemców swoimi chemikaliami, a teraz i Amerykanów, bo kupili Monsanto- wynalazcę round upu i GMO i teraz Niemcy są największym producentem i użytkownikiem chemii rolniczej i potem ta sama firma Bayer sprzedaje Niemcom swoje leki, które są odtrutką na te chemikalia i one są drogie, a niemiecki rząd jest bogaty więc je refunduje Niemcom, a u nas rząd biedny i dlatego nie refunduje drogich leków Bayeru tylko tańsze i dlatego Polacy krócej żyją. Poza tym jak w Niemczech palą, to mają kasę na fajki i kupują normalne w sklepie, a u nas wielu pali ruskie trujące jin lingi i inne wynalazki, przez co skracają sobie bardziej życie.
(2019.08.09)
@molew - Ciekawe czy któryś z rolników poniesie karę za ruinę całego środowiska???
(2019.08.09)
Takich bzdur dawno nie czytałem odnośnie żywności !!! Niemcy kupują ten syf z Polski, bo dużo taniej jakby kupowali od niemieckiego rolnika, on po prostu się ceni, bo jakościowo jego artykuły są lepsze. Odnośnie smaku żywności to oni mają inny smak jak my mamy a po drugie trochę inną technologię ich produkcji. W Niemczech są również bardzo dobre produkty jak wędliny, ale są bardzo drogie. Polacy zapewne kupują te najtańsze, dlatego na nie narzekają, że niedobre. Jeżeli ludzie tam dłużej żyją to tylko dlatego, że mają zdrowszą żywność. Odnośnie opieki medycznej to jest teraz bardzo podobnie jak w Polsce. Widzę po wpisać, że dużo ludzi piszą po prostu nieprawdę!
(2019.08.09)
Jaką naturą? Doprecyzuj to?
(2019.08.09)
Jak się ceni skoro ceny żarcia są podobne w Polsce i Niemczech. Kiełbasa to w Polsce jest dobra, a w Niemczech to polewają sztucznym aromatem o zapachu wędzonki. A czym Niemiecki rolnik pryska pole i nawozi? Wystarczy tam spojrzeć jaka tam ekologia, że nawet pokrzywy w rowie nie zobaczysz, ani innych roślin. Normalnie jak tam byłem to niektórzy Niemcy hodują pokrzywę jako zioło w ogródku bo na dziko nie ma tam, nie ma tam też bocianów, żab i innych dzikich zwierząt, a na polowania przyjeżdżają do Polski. Nawet żubrów nie mają bo taka u nich ekologia. A smak Niemcy mają podobny do naszego bo tak samo jak my lubią kiszonki, kapustę, ogórki, kiełbasy i mięso, No i piwo oczywiście. I ostatnio właśnie robili badania piw na pozostałości round upu i wyszlo, że właśnie w praktycznie każdym niemieckim piwie są pozostałości glifosatu. Taka u nich ekologia.
(2019.08.09)
Poza tym o syfiastym niemieckim zaricu świadczy słynna afera ogórkowa, po której w Niemczech zmarły 32 osoby a ludzie przestali jeść warzywa na jakiś czas. A jak się okazało winne nie były wcale ogórki tylko kiełki z neimieckiego ekologicznego gospodarstwa z dolnej Saksonii, albo te ich kurczaki z fipronilem. To jest jakość niemieckiego żarcia.
(2019.08.09)