UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie na polskim, bo jest dużo zdrowsze od niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego żarcia, wystarczy spojrzeć jak tam ludzie wyglądają. W dodatku tam już tak są zatrute gleby, że Niemcy i Holendrzy biorą setki tysięcy ha dzierżaw na Ukrainie.