UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się ceni skoro ceny żarcia są podobne w Polsce i Niemczech. Kiełbasa to w Polsce jest dobra, a w Niemczech to polewają sztucznym aromatem o zapachu wędzonki. A czym Niemiecki rolnik pryska pole i nawozi? Wystarczy tam spojrzeć jaka tam ekologia, że nawet pokrzywy w rowie nie zobaczysz, ani innych roślin. Normalnie jak tam byłem to niektórzy Niemcy hodują pokrzywę jako zioło w ogródku bo na dziko nie ma tam, nie ma tam też bocianów, żab i innych dzikich zwierząt, a na polowania przyjeżdżają do Polski. Nawet żubrów nie mają bo taka u nich ekologia. A smak Niemcy mają podobny do naszego bo tak samo jak my lubią kiszonki, kapustę, ogórki, kiełbasy i mięso, No i piwo oczywiście. I ostatnio właśnie robili badania piw na pozostałości round upu i wyszlo, że właśnie w praktycznie każdym niemieckim piwie są pozostałości glifosatu. Taka u nich ekologia.