Wybrany wątek opinii
- bo na europejskim jedzeniu, bez hormonów jakoś ludzie żyją, - Ale nie na polskim żarciu, bo statystycznie zachorowalność na różne choroby w tym raka w Polsce jest największa w Europie. Nie piszcie głupot !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Właśnie na polskim, bo jest dużo zdrowsze od niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego żarcia, wystarczy spojrzeć jak tam ludzie wyglądają. W dodatku tam już tak są zatrute gleby, że Niemcy i Holendrzy biorą setki tysięcy ha dzierżaw na Ukrainie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kompletna bzdura !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1