Wybrany wątek opinii

- bo na europejskim jedzeniu, bez hormonów jakoś ludzie żyją, - Ale nie na polskim żarciu, bo statystycznie zachorowalność na różne choroby w tym raka w Polsce jest największa w Europie. Nie piszcie głupot !
(2019.08.09)
Właśnie na polskim, bo jest dużo zdrowsze od niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego żarcia, wystarczy spojrzeć jak tam ludzie wyglądają. W dodatku tam już tak są zatrute gleby, że Niemcy i Holendrzy biorą setki tysięcy ha dzierżaw na Ukrainie.
(2019.08.09)
Kompletna bzdura !!!
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy