UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie na polskim, bo jest dużo zdrowsze od niemieckiego, francuskiego czy holenderskiego żarcia, wystarczy spojrzeć jak tam ludzie wyglądają. W dodatku tam już tak są zatrute gleby, że Niemcy i Holendrzy biorą setki tysięcy ha dzierżaw na Ukrainie.


Anuluj