UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żyją dłużej, bo mniej palą papierosów jak w Polsce i mają dużo lepszą opiekę medyczną jak w Polsce, ale żarcie mają syfiaste i niedobre w porównaniu do polskiego. Dlatego tyle jedzenia sprowadzają właśnie z Polski. Gdyby było odwrotnie to niemieckie jedzenie szło by masowo do Polski, a jednak to Polska eksportuje dużo więcej żarcia do Niemiec.