Wybrany wątek opinii

W Niemczech, Francji i Holandii ludzie żyją przeciętnie 15 lat dłużej jak w Polsce. To coś się nie zgadza, czyli chyba jednak nieprawdę piszesz.
(2019.08.09)
Żyją dłużej, bo mniej palą papierosów jak w Polsce i mają dużo lepszą opiekę medyczną jak w Polsce, ale żarcie mają syfiaste i niedobre w porównaniu do polskiego. Dlatego tyle jedzenia sprowadzają właśnie z Polski. Gdyby było odwrotnie to niemieckie jedzenie szło by masowo do Polski, a jednak to Polska eksportuje dużo więcej żarcia do Niemiec.
(2019.08.09)
W Niemczech jest firma Bayer największy producent chemikaliów stosowanych w rolnictwie i oni maja najlepszy biznes bo najpierw zatruwają Niemców swoimi chemikaliami, a teraz i Amerykanów, bo kupili Monsanto- wynalazcę round upu i GMO i teraz Niemcy są największym producentem i użytkownikiem chemii rolniczej i potem ta sama firma Bayer sprzedaje Niemcom swoje leki, które są odtrutką na te chemikalia i one są drogie, a niemiecki rząd jest bogaty więc je refunduje Niemcom, a u nas rząd biedny i dlatego nie refunduje drogich leków Bayeru tylko tańsze i dlatego Polacy krócej żyją. Poza tym jak w Niemczech palą, to mają kasę na fajki i kupują normalne w sklepie, a u nas wielu pali ruskie trujące jin lingi i inne wynalazki, przez co skracają sobie bardziej życie.
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy