UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takich bzdur dawno nie czytałem odnośnie żywności !!! Niemcy kupują ten syf z Polski, bo dużo taniej jakby kupowali od niemieckiego rolnika, on po prostu się ceni, bo jakościowo jego artykuły są lepsze. Odnośnie smaku żywności to oni mają inny smak jak my mamy a po drugie trochę inną technologię ich produkcji. W Niemczech są również bardzo dobre produkty jak wędliny, ale są bardzo drogie. Polacy zapewne kupują te najtańsze, dlatego na nie narzekają, że niedobre. Jeżeli ludzie tam dłużej żyją to tylko dlatego, że mają zdrowszą żywność. Odnośnie opieki medycznej to jest teraz bardzo podobnie jak w Polsce. Widzę po wpisać, że dużo ludzi piszą po prostu nieprawdę!