UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żyją dłużej, bo mniej palą papierosów jak w Polsce i mają dużo lepszą opiekę medyczną jak w Polsce, ale żarcie mają syfiaste i niedobre w porównaniu do polskiego. Dlatego tyle jedzenia sprowadzają właśnie z Polski. Gdyby było odwrotnie to niemieckie jedzenie szło by masowo do Polski, a jednak to Polska eksportuje dużo więcej żarcia do Niemiec.