UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Niemczech jest firma Bayer największy producent chemikaliów stosowanych w rolnictwie i oni maja najlepszy biznes bo najpierw zatruwają Niemców swoimi chemikaliami, a teraz i Amerykanów, bo kupili Monsanto- wynalazcę round upu i GMO i teraz Niemcy są największym producentem i użytkownikiem chemii rolniczej i potem ta sama firma Bayer sprzedaje Niemcom swoje leki, które są odtrutką na te chemikalia i one są drogie, a niemiecki rząd jest bogaty więc je refunduje Niemcom, a u nas rząd biedny i dlatego nie refunduje drogich leków Bayeru tylko tańsze i dlatego Polacy krócej żyją. Poza tym jak w Niemczech palą, to mają kasę na fajki i kupują normalne w sklepie, a u nas wielu pali ruskie trujące jin lingi i inne wynalazki, przez co skracają sobie bardziej życie.