A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Upały to były ale w centralnej Polsce, a nie tutaj (kilka dni ciepła zaledwie). Tamci rolnicy mają przekichane, a nie wy, którzy chcecie chapnąć odszkodowania za suszę, deszcze, bobry, dziki i inne filifiony.
Wolę z Chin niż z Wikrowa, mniej więcej ten sam smak i wartości odżywcze, hehe
Z melaminą czy boraksem?
Mylisz się tutaj były, a w centrum nie. Jak sztucznie wywołali suszę przez zakręcenie szybra to tak cxy siak dostaną odszkodowanie.
Ciebie wycyckają, bo ich wyzywasz.
@Chińszczyzna - To prawda, znam tych rolników i widzę jak niemal codziennie przez co najmniej dwa czy trzy miesiące pryskają chemią i dlatego "żywność" z Wikrowa, Wiktorowa, Adamowa jest tak bardzo " ZDROWA "+ Podrasowana fekaliami z rowów melioracyjnych. Smacznego !!!
- bo na europejskim jedzeniu, bez hormonów jakoś ludzie żyją, - Ale nie na polskim żarciu, bo statystycznie zachorowalność na różne choroby w tym raka w Polsce jest największa w Europie. Nie piszcie głupot !
@Zen - Wiem, że te naukowe wywody o chińskiej żywności są od Ciebie, proszę Ciebie skończ z tym i zajmij się swoją gospodarką i wśród swoich pól się wymądrzaj a tu przestań wciskać ludziom lipę.
@Ekonomiści - " Nauka ekonomii w Wikrowie - wycyckać pracowników, sąsiadów i państwo. " - Dokładnie tak, nic dodać i nic ująć !!!!!
Czym ogrzewasz dom się pytam? - naturą, żadnym paliwem, tak więc nie zanieczyszczam powietrza jak Ty.