134
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
& Darek46 - Dokładnie im o to cwaniaczkom z Wikrowa chodzi. Mam nadzieję, że urzędnicy nie dadzą się oszukać tym oszustom.
(2019.08.08)
@wszyscy kradną - & Darek46 tak powinno być powyżej.
(2019.08.08)
Na pole o pole i plony dbać, a nie przed kompem ripostować każdy komentarz pisząc te same pierdoły. Dzieci mają do kitu wakacje na tych naszych Żuławy chyba, bo ciągle pada, a typ susza i susza.
Pseudosusza (2019.08.08)
Myślisz, że żywność z Chin jest gorsza jak z polskich upraw??? Tyle, co rolnicy używają chemii na polach to normalnemu zjadaczowi nie mieści się w głowie ! Wiem dokładnie co piszę !
zatruwają.chemią (2019.08.08)
Pewnie, że jest gorsza, tam robią np mleko z melaminą, po którym wiele dzieci tam zmarło i nawet chiński sąd wydał w tej sprawie karę śmierci. Stosuje się tam środki już dawno zakazane w Europie. Wybuchające arbuzy od nadmiaru środków chemicznych. Wystarczy poczytać. Zywnslość stamtąd jest zatruta bakteriami i chemikaliami nie pochodzącymi nawet z środków ochrony roślin, ale np z trujących opakowań czy linii technologicznych do produkcji, ale wg mnie jak ktoś chce to powinien mieć możliwość kupowania chińskiego mleka z melaminą czy mąki z olowiem lub PVC. Wieprzowina plukana jest tam w boraksie, mięso jest w Chinach dezynfekowane wybielaczem z chlorem, a jajka wytwarzają z parafiny. Syntetyczny ryż z ziemniaków i syntetycznej parafiny. Sztuczny gorszek zawierający pirosiarczan sodu jako barwnik zielony również używany w wybielaczach. Smacznego chińskiego żarcia. :)
(2019.08.08)
Jak ktoś chce to niech kupuje tylko ciekawe jak długo na tym pociągnie, bo na europejskim jedzeniu, bez hormonów jakoś ludzie żyją, na pewno dłużej jak w Chinach i w lepszym zdrowiu.
(2019.08.08)
Najdłużej chyba pociągnie na chińskim mięsie z boraksem służącym normalnie do zwalczania insektów. :)
(2019.08.08)
Czym ogrzewasz dom zimą?
(2019.08.08)
Ty darek gdzie się uczyłeś ekonomii? Na Kubie czy w Wenezueli, bo podstawowa zasada ekonomii zakłada minimalizację kosztów i maksymalizację zysków. Wiec to normalne, że każdy chce mieć jak największy plon bo wtedy więcej zarobi, a ty Darek chcesz mieć jak największą pensję czy jak najmniejszą, wg Twojej logiki to powinieneś się zgłosić do swojego szefa, żeby obniżył ci pensję bo za dużo zarabiasz i w ten sposób ulżysz szefowi i nie będzie mówił, że chcesz ciągnąć pensji jak najwięcej.
(2019.08.08)
Nauka ekonomii w Wikowie - wycyckać pracowników, sąsiadów i państwo.
Ekonomiści (2019.08.08)