UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Upały to były ale w centralnej Polsce, a nie tutaj (kilka dni ciepła zaledwie). Tamci rolnicy mają przekichane, a nie wy, którzy chcecie chapnąć odszkodowania za suszę, deszcze, bobry, dziki i inne filifiony.

Cwaniaki

Anuluj