Wybrany wątek opinii

Rolników trzeba wspierać, w przeciwnym wypadku będziemy jedli importowaną żywność z Chin. Smacznego.
(2019.08.08)
Wolę z Chin niż z Wikrowa, mniej więcej ten sam smak i wartości odżywcze, hehe
Chińszczyzna (2019.08.08)
@Chińszczyzna - To prawda, znam tych rolników i widzę jak niemal codziennie przez co najmniej dwa czy trzy miesiące pryskają chemią i dlatego "żywność" z Wikrowa, Wiktorowa, Adamowa jest tak bardzo " ZDROWA "+ Podrasowana fekaliami z rowów melioracyjnych. Smacznego !!!
(2019.08.09)
Powrót do komentarzy